Корзина
15 отзывов
+380996368477
Автомобильные масла "MOTUL", моторные, трансмиссионные ,автохимия
Производители
Контакты
Интернет-магазин "avto-dnepr"
+38099636-84-77
+38063877-60-99
+38096752-31-45
Максим
УкраинаДнепропетровская областьДнепрпр.Кирова49000
687533453
Карта

Автомобильные масла "MOTUL", моторные, трансмиссионные ,автохимия

Сайт производителя : https://www.motul.com/ua/uk/products/recommendation

ГРУПА MOTUL

РОЗУМІННЯ – ТОГО, ЩО ВАМ ПОТРІБНО

Взаємовідносини компанії Motul зі своїми клієнтами і партнерами полягає в тому, щоб уважно їх вислуховувати, при цьому виконуючи свої обов’язки по забезпеченню добрих результатів і демонструючи лояльність.

РОЗРОБКА НОВИХ РІШЕНЬ

Нові рішення складних сучасних задач поставлених автомобільною індустрією та безперервні зусилля у покращеннi продуктивності своєї продукції та послуг, забезпечують розвиток бренду Motul на світовому ринку мастильних матеріалів.

ПРИХИЛЬНІСТЬ

Диктуючи тенденцію сучасних технологій, визнаних у всьому світі завдяки високій якості продукції і інноваційному потенціалу, компанiя Motul керується досвідом своїх команд для забезпечення міжнародної присутності. Завдяки своїй прихильності та твердому характеру, Motul є винятковою компанією, що розширює свої кордони все далі і далі.

Car

ІСТОРIЯ ТА СПАДЩИНА

БІЛЬШ НІЖ 150 РОКІВ ІСТОРІЇ

Група Motul відсвяткувала своє 150-річчя. Унікальна можливість озирнутися назад в минуле, щоб краще зрозуміти майбутнє та бути абсолютно впевненим, що патріотичний дух починань не був загублений.
Понад 150 років. Більше півтора століть безперервної діяльності, яка дозволяла компанії Motul постійно модернізуватися та тягтися до передових технологій. Цей постійний пошук й рішуче бажання рухатися вперед сприяли завоювання компанією завидного положення у своїй галузі. Компанія має високу міжнародну репутацію та одноголосно визнана завдяки якості своєї продукції, здатність до інновацій та участі в світі змагань.
Протягом всієї історії весь персонал компанії Motul йшов вперед, спонукуваний духом вимогливості, пристрастю та повагою. Співробітники та співробітниці, що створили й продовжують створювати бренд, завжди знаходили в собі сили, щоб утримати компанію на високому рівні технічних й людських вимог.
Без сумніву, кращий спосіб відсвяткувати цю річницю ― це увічнити корпоративний дух, свободу думки та здатність до адаптації першовідкривачів.

I%20 %20history%20&%20heritage
facebook twitter
в виде галереив виде списка

На нашем сайте, вы найдёте лучшие масла для вашего автомобиля, от ведущих производителей мира моторных и трансмиссионных масел:

Лидером моторных и трансмиссионных масел является компания MOTUL:

ДОСЛIДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКИ

КОМПАНІЯ MOTUL ВИДІЛЯЄТЬСЯ ІННОВАЦІЙНИМИ РІШЕННЯМИ

Компанія Motul ставить перед собою цілі, якi вимагають постійного виробництва високоякісних змащувальних матеріалів з поліпшеними виробничими характеристиками, розширюючи межі технології. Інноваційна продукція в Групі ― це щоденний загальний підхід.

 

Історично склалося так, що компанія Motul регулярно виділялася серед своїх конкурентів високотехнологічними рішеннями: ще в 1971 році вона стала першим виробником, що реалізувала 100% синтетичне масло на автомобільному ринку.
Розробивши технологію "Подвійного естера" в лінійці 300V Motorsport, компанія Motul зовсім нещодавно розробила технологію, що превосходить всі існуючі стандарти ринку.
Група зобов'язана інноваційним потенціалом своїм командам, організованих в мережу в Центрі підвищення якості продукції, а також роботі, проведеній у співпраці з університетами та консультантами й своїм спілкам зі спеціалізованими гравцями в області передових технологій.

 

Дослідницькі лабораторії в Японії та Франції укомплектовані багатодисциплінарними командами, що складаються з хіміків високого рівня, які мають ступінь докторів наук, а також інженерами, що мають високий досвід в механічних додатках.
Розвиток партнерських відносин зі спеціалізованими університетами, такими як MADI, престижний Російський технічний університет, що спеціалізується на автомобільному та дорожньому будівництві, і розвиток своєї мережі консультантів пропонує просторі та важливі знання на різних етапах розвитку.
На кожній з основних територій, де працює Motul, Центр підвищення якості продукції підтримує тісні контакти з виробниками в цілях управлiння дослідженнями та розробками: таким чином, забезпечується технічне спостереження за стандартами та узгодженнями виробників на міжнародному рівні, яке приймається до уваги шляхом зворотного зв'язку з клієнтами.
У промисловій сфері, завдяки партнерським відносинам з технологічно провідними виробниками, такими як Baraldi Lubrificanti в Італії, компанія Motul розвиває свій проект Aluminium Way в області алюмінієвого лиття під високим тиском та екструзії.

MOTUL AUTOMOTIVE

ПІДТРИМКА ТІСНИХ КОНТАКТІВ З ВИРОБНИКАМИ ДЛЯ ПРОПОЗИЦІЇ ЇМ НОВИХ РІШЕНЬ

Група працює з виробниками у трьох основних напрямках:


* Скорочення викидів забруднюючих речовин: компанія Motul впроваджує інновації шляхом розробки нових екологічно чистих молекул, допомагаючи тим самим виробникам автомобільних засобів знизити рівень викидів забруднюючих речовин (часток, незгорілих вуглеводнів, оксидів азоту ...) завдяки моторним маслам 'Fuel Eco'.
* Зниження витрати палива: компанія Motul створює малов'язкі моторні масла, які допоможуть виробникам знизити рівень СО2.
* Оптимізація інтервалів заміни масла: компанія Motul розробляє добавки та базові масла, високостійкі до температур та окислення, тим самим сприяючи збільшенню інтервалів заміни масла.

ЗАСТОСУВАННЯ ДОСЛІДЖЕНЬ ДЛЯ КОНКУРЕНЦІЇ

Компанія Motul має вигоду від своїх партнерів шляхом конкуренції з командами заводу в цілях розробки та перевірки продуктів з екстремальними обмеженнями випробувань.

РОЗРОБКА ПРОДУКЦІЇ ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ

Завдяки своєму інноваційному підходу Група постійно шукає та випробовує компоненти завтрашнього дня, що демонструють кращі виробничі характеристики, а також є найбільш екологічно чистими.

MOTULTECH

ІННОВАЦІЯ СЛУЖИТЬ КОРИСТУВАЧЕВІ

Iнновації MotulTech - це високоякісні продукти, що поважають навколишнє середовище та споживача.
Виробники повинні постійно підвищувати свою продуктивність. MotulTech пропонує рішення, продукцію та послуги, спрямовані на досягнення цієї мети.

ВИСОКОЕФЕКТИВНА ОБРОБКА РОЗЧИНАМИ

Високоефективні технічні рішення
Складні операції обробки на складних металах.
Stabilis 9820: не містить амінів та борної кислоти, продукт схвалений авіаційною галуззю, для таких металів, як титанові або алюмінієві сплави.
Stabilis 9420: для роботи під високим тиском, високошвидкісної обробки, м'якої води
Biocool 3740: синтетичний рідкий концентрат для різання, схвалений авіаційною галуззю, для роботи під високим тиском (250 бар), для роботи з нікелевими та титановими сплавами.

1%20 %20high performance%20soluble%20machining